Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com
Adresat e Zyrtarëve Komunal 2018-06-14T23:02:11+00:00

Adresat e Zyrtarëve Komunal

Xhevdet Bytyçi 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

   044 393 727

  xhevdet.bytyqi@kqz-ks.org; xhevdet.bytyqi@yahoo.com

  Rr. “Qarshia e Jupave” p.n

Ferid Shabani 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 715

  ferid.shabani@kqz-ks.org; ferid.shabani@hotmail.com

  Ndërtesa e Soliterit, Kati i II-të

Haxhi Berisha 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 203 524 

  haxhi.berisha-ks.org

  Ndertesa e Komunes “Drejtoria e Arsimit”

Bashkim Ademaj 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 723 

  bashkim.ademaj@kqz-ks.org; bashkim.ademaj@hotmail.com 

  Pallati i Kultures Kati i Dyte

Artan Mezraja 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 551 765 

  artan.mezraja@kqz-ks.org; artan.mezraja@hotmail.com

  Aneks-Ndertesa-Stacioni i Policisë

Skender Veselaj 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 145 169 

  skender.vaselaj@kqz-ks.org; skenderveselaj11@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes Kati i III

Hyrije Dumani 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 240 046 

  hyrije.dumani@kqz-ks.org; hyrije_dumani@hotmail.com; 

  Shtepia e Kultures kati I

Agim Kastrati 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 736

  agim.h.kastrati@kqz-ks.org; agimhkastrati@hotmail.com

  Shtëpa e Kulturës “Isa Kastrati”

Bajram Hajdari 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 412 382

  bajram.hajdari@kqz-ks.org; hajdari_@hotmail.com

  Ndërtesa e Komunës Kati II – Zyra Nr.5

Milosav Markovic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  064 810-2297

  milosav.markovic@kqz-ks.org; milosav_markovic@yahoo.com

  Ndertesa e Komunes Kati i Parë –Nr.12

Hamza Kadriu 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 690 

  hamza.kadriu@kqz-ks.org; hamzkadriu@hotmail.com; 

  Barakat ne Oborr te Komunes Nr 4

Selim Mehmeti 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 716 

  selim.mehmeti@kqz-ks.org; selimi_ar@hotmail.com 

  Objekti i Drejtorise per Mirqenje Sociale

Afrim Krasniqi 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 551 749

  afrim.rr.krasniqi@kqz-ks.org; argjenti_19@hotmail.com

  Ndërtesa e Bardhë Sheshi Aziz Zhilivoda

Burim Lezi 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 671 969

  burim.lezi@kqz-ks.org; lezi8@hotmail.com

  Ndertesa e Sherbimit te Zjarërfikseve, Kati i 2

Abdurrahim Haxhisefa 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 156 010 

  abdurrahim.haxhisefa@kqz-ks.org; abdurrahim_haxhisefa@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes Kati III Nr.20

Islam Demolli 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 711 

  islam.demolli@kqz-ks.org; islam_demolli@yahoo.com 

  Ndertesa e Komunes Kati I Nr.8

Fatmire Bajrami 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 117 422 

  fatmire.bajrami@kqz-ks.org; bajrami.fatmire@gmail.com 

  Ndërtesa e Komunës, Kati III, Nr.308

Nysret Bytyqi 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 735 

  nysret.bytyqi@kqz-ks.org; bytyqinysret@yahoo.com 

  Ndertesa e Komunes”Shtepia Bardh”Podrum

Imer Ahmetaj 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 732 

  imer.ahmetaj@kqz-ks.org; imer_ahmetaj@hotmail.com 

  Shtepia e Kultures Sheshi (Adem Jashari)

Florije Mulaj 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 714 

  florije.mulaj@kqz-ks.org; florijemulaj@yahoo.com 

  Ndertesa e Komunes kati III Nr.49

Skender Qelaj 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 438 866 

  skender.qelaj@kqz-ks.org; skender.qelaj@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes – Kati II

Shaban Rexha 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 205 616 

  shaban.rexha@kqz-ks.org; shabanrexha@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes Kati IV Nr.412 

Milan Janicijevic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  063 780 1377 

  milan.janicijevic@kqz-ks.org; berevce@yahoo.com 

  Ndertesa e Komunes Kati i II

Islam Mema 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 488 649 

  islam.mema@kqz-ks.org; islam.mema@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes Kati i Nr.11 

Betim Xhema 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 459 223 

  betim.xhema@kqz-ks.org; betim_xhe@hotmail.com 

  Rr.”Wesli Klark”Pn,Perball Komunes 

Dusica Stojanovic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  060/558-8577 

  dusica.stojanovic@kqz-ks.org; dusanzp@yahoo.com 

  Ndertesa e Komunes, Kati II Nr.14, Rr.Kolasinski Knezeva 27

Milan Jovanovic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  065 8297 997 

  milan.jovanovic@kqz-ks.org; milan.jovanovic068@gmail.com

  Ndertesa e Komunes. Rr.Kralj Millutin Nr.5, Kati II

Regjep Zogaj 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 393 729 

  rexhep.zogaj@kqz-ks.org; rexhep_zogaj@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes Kati III Nr.48

Xhavit Gaxherri 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 676 236 

  xhavit.gaxherri@kqz-ks.org; xhavit_gaxherri@hotmail.com 

  Objekti i Drejtorise per Punë dhe Mireqenie Sociale

Nuhi Mazreku 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 245 790 

  nuhi.mazreku@kqz-ks.org; nmazrek@hotmail.com 

  Ndertesa e Komunes Kati III

Igor Cirkovic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  049 108 280 

  igor.cirkovic@kqz-ks.org; cirkovicigor@gmail.com

  Rr.Stefana Decanskog P.N ndertesa e Radio Graçanicës, Kati-I

Milos Ilic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  045 575 059 

  milos.ilic@kqz-ks.org; milosilicvr@hotmailcom

  Objekt Privat-Zyra në hyrje të Ranillukut

Enver Suma 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044 325 764 

enver.suma@kqz-ks.org; e.suma@hotmail.com

  Shtepia e Kultures Kati i I

Zoran Stojanovic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  045 329 043 

  zoran.stojanovic@kqz-ks.org; zoran_suki@hotmail.com

  Objekt Privat-Zyra afër Kishës

Zoran Vasic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  045 329 039

  zoran.vasic@kqz-ks.org; bakiklokot@yahoo.com

  Objekt Privat-Zyra e KKZ-se Kllokot

Slobodan Dimitrijavic 
Zyrtar i Lartë Komunal Zgjedhor

  044/264-521

  Slobodan.dimitrijevic@kqz-ks.org 

   Rruga Kolashinca tek 3 Soliterat, Kati perdhesë